Ocena miejsca:
ocena: 0
Dodaj to miejsce do Twojej trasy: dodaj

U šťastnej včely

Pod szczęśliwą pszczołą (słow. U šťastnej včely) to rodzinny biznes w malowniczej okolicy pod szczytami Tatr Bielskich. Firma od 2013 roku zajmuje się ekologicznym pszczelarstwemi produkcją ręcznie robionych kosmetyków.

Pasieka i wytwórnia kosmetyków znajdują się na wysokości 960 m n.p.m. Do produkcji kosmetyków używa się tutaj czystego ekologicznie i wysokiej jakości miodu, który bezpośrednio po wyjęciu z plastrów rozlewa się do butelek (miód surowy). Miód i inne produkty pszczele, takie jak propolis i pyłek, mają korzystny wpływ na organizm, lecząc go od wewnątrz i na zewnątrz (choroby skóry). Produkty kosmetyczne powstają tu z wysokiej jakości naturalnych surowców z własnej pasieki. Produkcja jest realizowana ręcznie, w małych ilościach i delikatnymi metodami, dzięki czemu produkty zachowują wszystkie aktywne składniki.

Jeśli zdecydujesz się odwiedzić Ścieżkę w Koronach Drzew lub inne atrakcje w okolicy, koniecznie zatrzymaj się i przekonaj się, w jakim pięknym otoczeniu żyją pszczoły, których produkty są podstawa do wytwarzania kosmetyków. Kosmetyki te można osobiście przetestować na własnej skórze w siedzibie firmy.

Firma bardzo dba o środowisko naturalne. Przykładowo: nie używa oleju palmowego do produkcji mydeł, a produkty nie są testowane na zwierzętach. Używa sie tu opakowań nadających się do recyklingu, takich jak szkło i papier. Ze względów ekologicznych produkty nie posiadają własnych opakowań.

Godziny otwarcia:

poniedziałek - sobota 8.00 - 19.00

 

Adres:

Antošovský vrch 679, 059 55 Zdiar

Społeczność

Nasza strona internetowa używa plików cookie, tzw. „ciasteczek”. Są to niewielkie pliki tekstowe wysyłane do Państwa urządzenia (komputera, smartfona itp.). Stosujemy je wyłącznie dla Państwa wygody w celu lepszego dostosowania naszej witryny internetowej do Państwa indywidualnych potrzeb oraz w celach statystycznych. Nie zawierają one żadnych danych osobowych.

Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

Info