Ekogala w Jasionce

Ekogala w Jasionce

Gdy wokół rozbrzmiewa gwar rozmów i dźwięki muzyki, w powietrzu unosi się zapach suszonych owoców i ziół, zaś podniebienie kusi smak lokalnych pyszności i tradycyjnych produktów – to najlepszy sposób na urozmaicenie przedświątecznego oczekiwania…czyli za nami kolejna podkarpacka Ekogala.

W dniach 11-12 grudnia br. gościliśmy w Jasionce w Centrum G2A Arena, gdzie z Regionalnym Punktem Kontaktowym Województwa Podkarpackiego we wspaniałej atmosferze promowaliśmy polsko-słowacką współpracę i efekty realizacji projektów finansowanych ze środków UE, a także sam region karpacki i wędrówki po nim w klimacie etno. Gości było wielu, przysmaki spałaszowali, za rękodzieło też się zabrali.

A na Ekogali spotkać można było moc różności - czy to susz na wigilijny kompot, czy rozgrzewająca herbata na zimową porę z tutejszych owoców okraszona nutką podkarpackich miodów, a może pyszne ciasta wędliny czy sery w sam raz na święta…Do tego naturalne kosmetyki oraz liczne rękodzieło - idealne na świąteczny prezent. Dodatkowo znaleźć można wspaniałe wyroby z innych karpackich krajów - Słowacji, Ukrainy czy Rumunii. Było co wybierać. Wprawdzie portfel lżejszy, ale podniebienie degustacją usatysfakcjonowane i humory wspaniałe. Do tego moc atrakcji, również dla dzieci oraz konkursy z nagrodami.

Zapraszamy na kolejna edycję za rok.

Społeczność

Co zobaczyć?


Gdzie spać?


Co zjeść?


Produkty


Nasza strona internetowa używa plików cookie, tzw. „ciasteczek”. Są to niewielkie pliki tekstowe wysyłane do Państwa urządzenia (komputera, smartfona itp.). Stosujemy je wyłącznie dla Państwa wygody w celu lepszego dostosowania naszej witryny internetowej do Państwa indywidualnych potrzeb oraz w celach statystycznych. Nie zawierają one żadnych danych osobowych.

Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

Info