Trasa przeznaczona dla:
Ocena miejsca:
ocena: 0
Dodaj to miejsce do Twojej trasy: dodaj

Nestville Chocolate

Odwiedź królestwo czekolady Nestville, które łączy wytwórnię czekolady z przyjemną czekoladziarnią. Jako jedyna czekoladziarnia w regionie oferuje doskonały smak wysokiej jakości czekolady i prezentuje historię, przetwórstwo i produkcję różnych czekoladowych specjałów.

Odwiedź królestwo czekolady Nestville Chocolate, które łączy wytwórnię czekolady z przyjemną czekoladziarnią. Jako jedyna fabryka czekolady w regionie oferuje doskonały smak wysokiej jakości czekolady i prezentuje historię, przetwórstwo i produkcję różnych czekoladowych specjałów. Manufaktura produkcji czekolady połączona jest z czekoladziarnią, gdzie można przy filiżance gorącej czekolady, dobrej kawie, smaku belgijskich pralinek czy słodkich deserów domowej produkcji obserwować przez szybę proces produkcji czekolady. Dla dorosłych dostępne są również oryginalne likiery czekoladowe.

Przeżyj ze swoimi dziećmi niekończącą się zabawę i przygodę na placu zabaw na świeżym powietrzu, który jest częścią Królestwa Czekolady Nestville! Plac zabaw, znajdujący się w sadzie śliwkowym, wyposażony jest w wiszące i sprężynowe huśtawki, drabinki do wspinania, piramidę linową, zjeżdżalnie i drewniany domek ze zjeżdżalnią. Atrakcją jest bocianie gniazdo ze zjeżdżalnią i elementami balansu. Wszystkie atrakcje placu zabaw zapewnią nie tylko bezpieczną zabawę, ale także harmonijny i wszechstronny rozwój Waszych pociech. Przekonaj się sam i wyczaruj szeroki uśmiech na ustach dzieci. A kiedy dzieci będą zajete zabawą, możesz się zrelaksować i cieszyć w spokoju ulubioną belgijską czekoladą lub domowymi słodyczami.

Godziny otwarcia:

pt -nd 10.00 - 22.00

pn - czw 10.00 - 20.00

 

Adres:

Hniezdne 512, 06 401 Hniezdne

Społeczność

Nasza strona internetowa używa plików cookie, tzw. „ciasteczek”. Są to niewielkie pliki tekstowe wysyłane do Państwa urządzenia (komputera, smartfona itp.). Stosujemy je wyłącznie dla Państwa wygody w celu lepszego dostosowania naszej witryny internetowej do Państwa indywidualnych potrzeb oraz w celach statystycznych. Nie zawierają one żadnych danych osobowych.

Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

Info