Trasa przeznaczona dla:
Ocena miejsca:
ocena: 0
Dodaj to miejsce do Twojej trasy: dodaj

Penzion - Restauracia Goral

Pensjonat i restauracja Goral usytuowane są na wzniesieniu, powyżej drogi łączącej Stropkov z Vranowem nad Toplou. Z tego miejsca roztacza się niezapomniany widok na zbiornik Domasa i okalające go zielone wzgórza.

Pensjonat i restauracja Goral usytuowane są na wzniesieniu, powyżej drogi łączącej Stropkov z Vranowem nad Toplou. Z pensjonatu i otaczających go parkingu, ogrodu, tarasu i placu zabaw dla dzieci rozciąga się niezapomniana panorama zalewu Domasza i okalających go zielonych wzgórz.

Pensjonat dysponuje 40 miejscami noclegowymi w pokojach dwuosobowych, rodzinnych i apartamentach. Każdy pokój wyposażony jest w łazienkę z kabiną prysznicową. W pokojach znajduje się podstawowe wyposażenie – łóżka, łóżka piętrowe dla dzieci, szafa, szafki nocne.

Restauracja Goral to przede wszystkim tradycyjna regionalna kuchnia Górnego Zemplinu, w tym słynne bryndzowe haluszki. Na miłośników szybkiej kuchni czeka również oferta świeżo pieczonych pizz.

Zaplecze restauracyjne pozwala w tym miejscu urządzać zarówno małe rodzinne spotkania, jak i mniejsze wesela i eventy.

Czas wakacyjny umilą : możliwość jazdy konnej, wypożyczalnia sprzęty wodnego, boisko do piłki plażowej i plac zabaw dla dzieci z fantastycznym widokiem na wody zalewu Domasza. W słotne dni można spędzić czas w przytulnej świetlicy.

Godziny otwarcia:

poniedziałek - niedziela: 11:00 - 18:00

Adres:

Nowa Kelcza 118, 094 04 Nowa Kelcza

Społeczność

Nasza strona internetowa używa plików cookie, tzw. „ciasteczek”. Są to niewielkie pliki tekstowe wysyłane do Państwa urządzenia (komputera, smartfona itp.). Stosujemy je wyłącznie dla Państwa wygody w celu lepszego dostosowania naszej witryny internetowej do Państwa indywidualnych potrzeb oraz w celach statystycznych. Nie zawierają one żadnych danych osobowych.

Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

Info