Trasa przeznaczona dla:
Ocena miejsca:
ocena: 0
Dodaj to miejsce do Twojej trasy: dodaj

Sport Bar Solivar

Położony tuż przy kompleksie Muzeum Techniki w Soliwarze Sport Bar to restauracja, serwująca tradycyjne potrawy kuchni słowackiej oraz pizzę i dania z grilla.

Położony tuż przy kompleksie Muzeum Techniki w Solivarze Sport Bar część kompleksu Victoria, w skład którego wchodzi bar-pub, kręgielnia, taras z miejscami do konsumpcji i piecem do grillowania na świeżym powietrzu, a także kilka sal bankietowych. Kompleks znajduje po drugiej stronie ulicy w stosunku do terenów Muzeum Techniki w Soliwarze i jest naturalnym miejscem wyboru dla odwiedzających zabytkowe obiekty Kopalni Soli.

Wystrój sali pubu nawiązuje do więźby dachowej Głównego Magazynu Soli w Soliwarze.

W menu a’la carte baru znajdziemy tradycyjne potrawy kuchni słowackiej , bar proponuje również menu obiadowe na każdy dzień tygodnia.

Pub to dobre miejsce na wieczorne spotkanie z przyjaciółmi, przy okazji można zamówić pizzę i popić ją lanym lokalnym piwem.

Goście baru mogą pokusić się o wynajęcie toru do bowlingu – na miejscu można wynająć specjalistyczne obuwie do tej gry. Można również pograć w klasyczne „piłkarzyki”.

Przy obiekcie znajduje się niewielki bezpłatny parking.

Godziny otwarcia:

poniedziałek: 10:30 - 23:00

wtorek: 10:30 - 23:00

środa: 10:30 - 23:00

czwartek: 10:30 - 23:00

piątek: 10:30 - 23:55

sobota: 14:00 - 12:00

niedziela: 14:00 - 23:00

Adres:

Námestie osloboditeľov 448, 080 05 Presov Solivar

Społeczność

Nasza strona internetowa używa plików cookie, tzw. „ciasteczek”. Są to niewielkie pliki tekstowe wysyłane do Państwa urządzenia (komputera, smartfona itp.). Stosujemy je wyłącznie dla Państwa wygody w celu lepszego dostosowania naszej witryny internetowej do Państwa indywidualnych potrzeb oraz w celach statystycznych. Nie zawierają one żadnych danych osobowych.

Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

Info