Trasa przeznaczona dla:
Ocena miejsca:
ocena: 0
Dodaj to miejsce do Twojej trasy: dodaj

Sprzedaż miodu z własnej pasieki

Gospodarstwo pasieczne Miód z Własnej Pasieki " ZDROWA EKO PASIEKA" prowadzi od 31 lat Władysław Wronowski. Liczba uli przekroczyła właśnie 60 pszczelich rodzin.

Wiosną dostępne są pod adresem Berezka 14A miody wielokwiatowe, lipowe. spadziowe liściaste i iglaste. Jadąc przez Bieszczady nie należy omijać tego miejsca. Smaczna i zdrowa pamiątka powinna zdobić każdą kuchnię i być dodatkiem do najlepszych domowych herbat.

Pasieka, to miejsce pracy. Czas zbiorów to praca rodzinna i koleżeńska. Pszczelarze pomagają sobie nawzajem w takich momentach - opowiada nam właściciel. Z najlepszych materiałów wykonywane są również ule, które można zakupić na swoje potrzeby. Przez cały rok to miejsce odwiedzają wycieczki z całej Polski.

Właściciel zachęca do zakupu ekologicznych miodów. Miejsce pasieki to przestrzeń wolna od działalności człowieka, co sprawia, że miody są jak najbardziej czyste i ekologiczne.

O tym, że miody są naprawdę dobre, świadczy fakt, że klienci wracają latami po zbiory Pana Władysława.

Oprócz miodu, jak przystało na Bieszczady pełne miejsc noclegowych, turyści mogą zatrzymać się u Państwa Wronowskich. Do dyspozycji turystów jest apartament " Lot bociani" którym chwali się Krystyna Wronowska, jednocześnie zapraszając do tego miejsca. Syn właściciela pasieki również dba o bieszczadzkich turystów. Prowadzi restaurację pod nazwą "Bieszczadzki Brat" gdzie do śniadań oczywiście serwuje swojskie miody swojego taty. Również w miejscu kuszenia podniebienia turystów można przenocować.

Wszystko to skupia się na terenie gminy Solina w miejscowości Berezka, gdzie łatwo trafić, bo nad gospodarstwem Państwa Wronowskich od lat mieszkają bociany.

Adres:

Berezka 14A, 38-610 Polańczyk

Społeczność

Nasza strona internetowa używa plików cookie, tzw. „ciasteczek”. Są to niewielkie pliki tekstowe wysyłane do Państwa urządzenia (komputera, smartfona itp.). Stosujemy je wyłącznie dla Państwa wygody w celu lepszego dostosowania naszej witryny internetowej do Państwa indywidualnych potrzeb oraz w celach statystycznych. Nie zawierają one żadnych danych osobowych.

Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

Info