Trasa przeznaczona dla:
Ocena miejsca:
ocena: 0
Dodaj to miejsce do Twojej trasy: dodaj

Stodola

Restauracja znajduje się w zacisznej części Centrum Ogrodniczego, a dzięki swojej atmosferze letnim tarasem z grillem na świeżym powietrzu, placem zabaw, mini ZOO i otaczającym parkiem do spacerów, zapewni Państwu idealne miejsce na spędzenie wolnego czasu z rodziną.

Restauracja znajduje się w zacisznej części Centrum Ogrodniczego, a jej atmosfera, pojemność (250 miejsc), wnętrze dla niepalących, letni taras z grillem na świeżym powietrzu, plac zabaw, mini ZOO i otaczający park stanowią idealne warunki do rodzinnego wypoczynku. Miejsce na przyjemne przyjęcie w ogrodzie lub wesele, bale, uroczystości rodzinne, przyjęcia dla dzieci, imprezy firmowe i inne imprezy z muzyką na żywo lub bez. Kuchnia oferuje wysokiej jakości steki, słowackie domowe dania, a do dobrego wina można zjeść prawdziwe górskie specjały z własnych świeżych dostaw (bryndza, oscypek, twarożek, korbaczyki...), które również można kupić na miejscu. Wszystko przygotowywane jest z lokalnych surowców.

W każdy dzień roboczy jest w ofercie danie dnia, a w dni świąteczne - wygodne menu weekendowe dla całej rodziny.

Oprócz zwykłych napojów alkoholowych i bezalkoholowych można tu wypić doskonałą lokalną kawę, wypalaną w Bardejowskich Kupelach. Dostepna jest szeroka gama win a w barze dostępne jest lane piwo Pilsner Urquell 12° i Saris 10°.

Godziny otwarcia:

pn-pt 10.00 - 20.00

sb 12.00 - 20.00

nd 12.00-19.00

Adres:

ul. Duklianska 38, 085 01 Bardejov

Społeczność

Nasza strona internetowa używa plików cookie, tzw. „ciasteczek”. Są to niewielkie pliki tekstowe wysyłane do Państwa urządzenia (komputera, smartfona itp.). Stosujemy je wyłącznie dla Państwa wygody w celu lepszego dostosowania naszej witryny internetowej do Państwa indywidualnych potrzeb oraz w celach statystycznych. Nie zawierają one żadnych danych osobowych.

Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

Info