Ocena miejsca:
ocena: 0
Dodaj to miejsce do Twojej trasy: dodaj

Včelia farma MEDAR

Gospodarstwo pszczelarskie MEDAR to rodzinna firma znana z produkcji fantastycznych miodów , które pszczoły produkują z roślin bytujących w naturalnych lasach i połoninach przygranicznych terenów Słowacji w okolicy Bardejova.

Gospodarstwo pszczelarskie MEDAR z Bardejova jest rodzinną firmą z tradycjami sięgającymi 2000 roku. W tej rodzinie pierwszym pszczelarzem był dziadek właściciela , który urodził się w 2001 roku.

W podanej lokalizacji znajduje się przetwórnia miodu pozyskanego od pszczół z pasiek należących do firmy MEDAR, a umiejscowionych  w okolicznych lasach i na łąkach. Sprzedaż produktów odbywa się w kooperujących z firmą sklepach. Firma dynamicznie rozwija się zarówno jak chodzi o ilość pszczół jak i różnorodność produktów począwszy od miodów , a kończąc na propolisie, ziołowych herbatkach czy nawet woskowych świecach i kosmetykach. W 2015 roku ponad 700 pszczelich rodzin wytwarza swoje produkty, które były potem są rozprowadzane w licznych punktach sprzedaży na Słowacji. Ostatnim przebojem wprowadzonym przez firmę na rynek jest “miód z połonin” posiadający unikatowy smak , bo wytworzony jest przez pszczoły pracujące na kwiecistych połoninach. Firma uzyskała liczne nagrody za jakość swoich miodów , a zwłaszcza za miody BIO, które produkowane są z zachowaniem wyłącznie naturalnych warunków. Produkty oferowane przez MEDAR znajdziemy na ich stronie www.medar.sk, na której znajdziemy również internetowy sklep firmowy.


 

Godziny otwarcia:

Sklep: Farma pszczeli MEDAR

Baštová nie. 2

08501 Bardejov tel.0915624603

Godziny otwarcia: Pon-Czwartek 9.00 - 17.00

piątek 9.00 - 18.00

Adres:

Postarka 3298/116, 085 01 Bardejov

Społeczność

Nasza strona internetowa używa plików cookie, tzw. „ciasteczek”. Są to niewielkie pliki tekstowe wysyłane do Państwa urządzenia (komputera, smartfona itp.). Stosujemy je wyłącznie dla Państwa wygody w celu lepszego dostosowania naszej witryny internetowej do Państwa indywidualnych potrzeb oraz w celach statystycznych. Nie zawierają one żadnych danych osobowych.

Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

Info