Trasa przeznaczona dla:
Ocena miejsca:
ocena: 0
Dodaj to miejsce do Twojej trasy: dodaj

Šarišská Chiža

Słowacka kuchnia regionalna w klimatycznym wnętrzu w centrum Preszowa

Restauracja Šarišská chiža znajduje się w centrum Preszowa. Jest restauracją nastawioną na kuchnię słowacką i regionalną. Działa od 2011 roku.

Wnętrza lokalu zaaranżowano w historycznych piwnicach zabytkowej kamienicy przy głównej ulicy miasta. Dekoracja wnętrz nawiązuje do ludowych tradycji regionu szaryskiego, pełno tu zatem elementó dawnych ludowych strojów, wyposażenia chat czy elementów architektury ludowej – doskonale współgra to z zawartością proponowanego menu.

Codziennie można tu wybierać z bogatego menu lunchu dnia lub z menu głównego, na które składają się tradycyjne ulubione potrawy, jak u mamy.

To miejsce świetne na zorganizowanie miłych spotkań rodzinnych, imprez firmowych, dyplomów, chrzcin czy po prostu spotkań z przyjaciółmi. Lokal dysponuje nagłośnieniem i projektorem, dzięki czemu można ożywić imprezę z bliskimi lub współpracownikami małym koncertem, czy karaoke.

Restauracja może pomieścić 90 osób w pomieszczeniach piwnicznych, a w miesiącach letnich można odpocząć i zjeść na tarasie w podwórku zabytkowej kamienicy.

Adres:

ul Hlavna 67, 080 01 Presov

Społeczność

Nasza strona internetowa używa plików cookie, tzw. „ciasteczek”. Są to niewielkie pliki tekstowe wysyłane do Państwa urządzenia (komputera, smartfona itp.). Stosujemy je wyłącznie dla Państwa wygody w celu lepszego dostosowania naszej witryny internetowej do Państwa indywidualnych potrzeb oraz w celach statystycznych. Nie zawierają one żadnych danych osobowych.

Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

Info