Trasa przeznaczona dla:
Ocena miejsca:
ocena: 0
Dodaj to miejsce do Twojej trasy: dodaj

Gosopoda Magurska

Gospoda Magurska to nowoczesny lokal gastronomiczny, dysponujący jedną z największych sal bankietowych w okolicy, urządzonych w eleganckim stylu.

Gospoda Magurska to nowoczesny lokal gastronomiczny, dysponujący jedną z największych sal bankietowych w okolicy, urządzonych w eleganckim stylu.

Korzystne położenie obiektu przy trasie prowadzącej do granicy państwa ze Słowacją oraz do licznych atrakcji turystycznych i rekreacyjnych powiatu:

-stoki narciarskie Małastów;

-Magura (odległość do stoków to zaledwie 300-500m);

-stadnina koni Huculskich w Regietowie;

-schronisko w Banicy i w Bartnym;

-park linowy w Krzywej;

-ważne węzły szlaków turystycznych w miejscowościach Banica, Wołowiec, Przełęcz Małastowska , Bartne;

-pole biwakowe pod Magura Małastowską;

-szlak cmentarzy wojennych z I wojny światowej, szlak tras narciarstwa biegowego.

Znajdują się tu również 4 pokoje gościnne, które tworzą bazę noclegową dla 10 osób. Spełniają one wysokie standardy zapewniając ciepłą atmosferę oraz profesjonalną obsługę.

Przy obiekcie tym znajduje się plac zabaw stworzony z myślą o najmłodszych gościach gospody.

Kuchnia Gospody może poszczycić się licznymi wyróżnieniami i nagrodami w konkursach kulinarnych. Najciekawsze nagradzane potrawy to: pierogi staropolskie , pierogi z soczewicą, polędwica marynowana, nalewkaz nagietka, chleb z szarłatem, ziemniaczana sakiewka dziadka w kapuście, polewka na serwatce, tarciuchy ziemniaczane w kapuście, zupa dworska i baranina gajowego


 

Godziny otwarcia:

poniedziałek nieczynne

od wtorku do niedzieli w godzinach: 11:00 – 19:00

Adres:

Małastów 135, 38-307 Sękowa

Społeczność

Nasza strona internetowa używa plików cookie, tzw. „ciasteczek”. Są to niewielkie pliki tekstowe wysyłane do Państwa urządzenia (komputera, smartfona itp.). Stosujemy je wyłącznie dla Państwa wygody w celu lepszego dostosowania naszej witryny internetowej do Państwa indywidualnych potrzeb oraz w celach statystycznych. Nie zawierają one żadnych danych osobowych.

Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

Info