Trasa przeznaczona dla:
Ocena miejsca:
ocena: 0
Dodaj to miejsce do Twojej trasy: dodaj

Restauracja Stara Chata

W podgorlickiej miejscowości Szymbark w parku otaczającym nietypowy archotektonicznie kasztel znajduje się restauracja Stara Chata. Restauracja ta zlokalizowana jest naprzeciwko skansenu wsi pogórzańskiej im. profesora R. Reinfussa, przez co stanowi kulinarne uzupełnienie dla osób zwiedzających zarówno skansen jak i kasztel.

W podgorlickiej miejscowości Szymbark w parku otaczającym nietypowy architektonicznie kasztel znajduje się restauracja Stara Chata. Restauracja ta zlokalizowana jest naprzeciwko skansenu wsi pogórzańskiej im. profesora R. Reinfussa, przez co stanowi kulinarne uzupełnienie dla osób zwiedzających zarówno skansen jak i kasztel.

Restauracja mieści się w drewnianym dworku z 1920 roku krytym gontem, który został przeniesiony z Gorlic i posadowiony na miejscu nieistniejącego już dworku modrzewiowego. Wnętrza są stylowe i stanowić mogą kontynuację stylu zwiedzanego kasztelu. Oprócz pięknej architektury wewnątrz i na zewnątrz lokal ten przede wszystkim zadowoli odwiedzających wysublimowanymi smakami kuchni staropolskiej i regionalnej. Profesjonalna obsługa z przyjemnością doradzi jakie specjały kulinarne są tutaj oferowane.

Restauracja ta specjalizuje się w przygotowywaniu dań kuchni staropolskiej, posiada ogródek piwny dający możliwość ochłodzenia się w upalne dni mając widok na piękne krajobrazy , które praktycznie znajdują się z każdej strony.

I jeszcze dobra informacja dla naszych czworonogów , które często z nami podróżują - lokal ten jest przyjazny zwierzętom.

Adres:

Szymbark 285, 38-311 Szymbark

Społeczność

Nasza strona internetowa używa plików cookie, tzw. „ciasteczek”. Są to niewielkie pliki tekstowe wysyłane do Państwa urządzenia (komputera, smartfona itp.). Stosujemy je wyłącznie dla Państwa wygody w celu lepszego dostosowania naszej witryny internetowej do Państwa indywidualnych potrzeb oraz w celach statystycznych. Nie zawierają one żadnych danych osobowych.

Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

Info